• Sizin Bahçe Çiftliği Acı Biber Turşusu 650Gr. ( Net : 330Gr. )
  • Sizin Bahçe Çiftliği Acı Biber Turşusu 650Gr. ( Net : 330Gr. )
  • Sizin Bahçe Çiftliği Acı Biber Turşusu 650Gr. ( Net : 330Gr. )
Sizin Bahçe Çiftliği Acı Biber Turşusu 650Gr. ( Net : 330Gr. )
Ürün Kodu : TRŞ02       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Sizin Bahçe Çiftliği
23.00 TL   Kdv Dahil
Kredi Kartı : 22.31 TL (3 %)
Banka Havalesi : 22.31 TL (3 %)
Yeni Ürün
2 İş Günü İçerisinde Kargoya Teslim Edilir.
-
+

Kendi Arazilerimizde yetiştirdiğimiz acı biberlerden yapılan Acı Biber Turşumuz.

Kendi bahçelerimizde yetiştirdiğimiz üzümlerden elde edilen katkısız üzüm sirkemiz, kaya tuzu ve nohut ile hazırlanan turşumuz.

Acı severlerin vazgeçemediği lezzet.

Acı yeşil biber bol miktarda C vitamini içerir. Stresin azalmasına ve rahatlamaya yardımcı olduğu, metabolizmayı hızlandırdığı ve enerji verdiği için yazın soframızdan eksik etmiyoruz. Kışın da biberin eşsiz lezzeti ve şifasından faydalanmanın en iyi yolu onu probiyotiklerle buluşturmaktır. Doğal fermantasyon yöntemi ile yalnızca kaya tuzu kullanarak doğal sirkemiz ile mayaladık.

Turşumuz ham, yaşayan-canlı bir turşudur. Pastörize edilmediği ve ısıl işleme tabi tutulmadığı için, fermantasyondan gelen kazanımları ve besin değerleri kaybolmaz.

Yalnızca mevsiminde hasat edilen biberlerle üretilmiştir.

Koruyucu, katkı maddesi, sentetik asit, rafine tuz ya da şeker, fermantasyon durdurucu, glüten içermez.

Her kullanımdan sonra kapağı her seferinde sıkıca kapatınız.

Kavanoz içinde her seferinde mutlaka temiz çelik bir kaşık ya da çatal kullanarak turşu çıkarınız.

Kavanoz içine asla tahta kaşık ve tahta materyal daldırmayınız!

Buzdolabında muhafaza ediniz.

Ürün Cam ambalajlıdır.

 

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
2 İş Günü İçerisinde Kargoya Teslim Edilir.
Kargo Firması
:
ARAS KARGO
Gönderilecek Bölge
:
Burdur
Teslimat Detayları
:

Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

İade/İptal Detayları
:
Süt ve Süt Ürünlerinin ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren aynı gün  (1) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Almış olduğunuz ürününü ( Süt ve Süt Ürünleri Hariç ) ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.


BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.