• Sizin Bahçe Çiftliği Yulaf Ezmesi 400Gr.
  • Sizin Bahçe Çiftliği Yulaf Ezmesi 400Gr.
  • Sizin Bahçe Çiftliği Yulaf Ezmesi 400Gr.
Sizin Bahçe Çiftliği Yulaf Ezmesi 400Gr.
Ürün Kodu : BKLYY04       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Sizin Bahçe
20.00 TL   Kdv Dahil
Kredi Kartı : 19.40 TL (3 %)
Banka Havalesi : 19.40 TL (3 %)
2 İş Günü İçerisinde Kargoya Teslim Edilir.

Kendi Arazilerimizde Yetiştirdiğimiz Yerli Tohum Yulaftan üretilir.

Yulaf kepeğinin temizlendikten sonra kurutulup ezilmesiyle elde edilen tahıla yulaf ezmesi denir. 

Yulaf ezmesi iyi bir lif ve beta-glukan kaynağıdır; bunun yanı sıra vitamin, mineral ve antioksidanlar açısından da oldukça zengindir.

Doğal bulunan bir karbonhidrattır. Bu anlamda, sağlıklı karbonhidratlar arasında yer almaktadır.Güçlü bir bağışıklık sistemi için tüketilmesi önerilmektedir. Antioksidan içeriğe sahiptir. Sindirim sistemini düzenler. Kabızlık sorunu ile başa çıkar. Kolesterol seviyesini dengeler. Lif bakımından çok yüksek değerlere sahiptir.

Yulaf ezmesini kahvaltılarda ve ara öğünlerde tüketmek mümkündür. Genellikle yoğurt ve süt ile karıştırılarak yenilmesi tercih edilmektedir. Bu süreçte çeşitli meyve parçacıkları ile karışım da yapılabilir. Yulaf ezmesini tüketmeden önce sıcak su yardımıyla yulaf taneciklerinin kabarmasının sağlanması gerekmektedir. Bu yöntem daha sağlıklıdır. Doğrudan tüketildiğinde yulaflar midemizde şişeceği için yedikten sonra şişkinlik ve gaz sorunu ile karşılaşılabilir. Bu durum pilav veya bulgur besinlerinin midede şişmesi gibi düşünülebilir.

Bir çorba kaşığı yulaf ezmesinin 40 kalori olduğu söylenebilir. 100 gram yulaf ezmesinin içerisinde ise yaklaşık 390 kalori bulunmaktadır. Bunun 10,6 gramı ise lif bileşeninden oluşmaktadır.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
2 İş Günü İçerisinde Kargoya Teslim Edilir.
Kargo Firması
:
ARAS KARGO
Gönderilecek Bölge
:
Burdur
Teslimat Detayları
:

Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

İade/İptal Detayları
:
Süt ve Süt Ürünlerinin ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren aynı gün  (1) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Almış olduğunuz ürününü ( Süt ve Süt Ürünleri Hariç ) ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.


BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.