• Tereyağı 1Kg.
  • Tereyağı 1Kg.
  • Tereyağı 1Kg.
Tereyağı 1Kg.
Ürün Kodu : STT01       Yorumlar (2)      Yorum Ekle
Marka :  Sizin Bahçe Çiftliği
87.00 TL   65.25 TL   Kdv Dahil
Kredi Kartı : 63.29 TL (3 %)
Banka Havalesi : 63.29 TL (3 %)
5 İş Günü İçerisinde Kargoya Teslim Edilir.

Kendi Arazilerimizde Yetiştirdiğimiz Yemler ile Kendi Çiftliğimizde Beslenen İneklerimiz den Elde Ettiğimiz Katkısız Sütlerimiz den Yapılan Yoğurtla ,Yayıkta Çekilerek Elde Edilen katkısız Doğal ve Klasik Köy Tipi Tereyağımız. Hoş aroması ve lezzetiyle kahvaltıların değişmez lezzetidir.

GERÇEK VE KALİTELİ  BİR TEREYAĞI NASIL OLMALIDIR?

  1. Gerçek tereyağı  oda sıcaklığında bırakıldığında yumuşama göstermekte ancak tamamen erimemektedir.
  2. Tavada eritildiğinde  bolca köpürmektedir. Bu durum kaliteli olduğunun bir göstergesidir.  Ancak erirken  kendi renginden daha farklı ya da koyu bir renk alıyorsa renklendirici madde katıldığının bir göstergesi olabilir.
  3. Sıcak suya atıldığında tek parçada erimektedir.
  4. Gerçek tereyağının fiyatı oldukça yüksektir.
  5. Özellikle eritildiğinde yoğun bir tereyağı kokusu olmalıdır. Açık sarı ya da beyazımsı bir renkte görünümü vardır.


TEREYAĞININ RENGİ NEDEN FARKLIDIR?


Bilindiği gibi sarı ve beyazımsı renklerde tereyağları mevcuttur. Bu durum ineğin beslenme şeklinden kaynaklanabilir. Özellikle yaz aylarında inekler  çimen, ot gibi yeşil bitkiler ile beslendiklerinde bu bitkilerin yapısında bulunan karotenoidler  yağda çözünme özelliğinde olduklarından elde edilen tereyağının rengi sarımsı olmaktadır.  Kış aylarında ise daha kuru ot ve yemlerle beslenen hayvanlardan elde edilen tereyağı ise daha açık, beyazımsı-krem renkte  olmaktadır.


Ancak her sarı renkte olan tereyağına  doğaldır ya da sağlıklıdır diyemeyiz. Çünkü  bazı durumlarda işleme aşamasında dışarıdan ilave edilen ve tereyağının daha sarımsı bir özellikte olmasını sağlayan kimyasal katkı maddeleri ve renklendiriciler ürünün doğallığını bozabilmektedir. Ayrıca beyaz tereyağında sarıya göre A vitamini daha yüksek oranda bulunmaktadır. Sarı tereyağında ise  beta karoten oranı daha fazladır. Vücuda alındığında önce A vitaminine dönüştürülmesi gerekmektedir


Toplam 2 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Emre
Oldukça güzel...lezzetli... özellikle sucukla denedik.mükemmel
idil türkmen
kargolama ve hediye çok güzeldi teşekkürler. daha denemedik ama güzel görünüyor :D
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
5 İş Günü İçerisinde Kargoya Teslim Edilir.
Kargo Firması
:
ARAS KARGO
Gönderilecek Bölge
:
Burdur
Teslimat Detayları
:

Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz sözkonusudur.

İade/İptal Detayları
:
Süt ve Süt Ürünlerinin ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren aynı gün  (1) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Almış olduğunuz ürününü ( Süt ve Süt Ürünleri Hariç ) ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.